אודותינו

ארגון "פרי חיים" נוסד ע"י הרב משה שלזינגר העוסק בתחום הפוריות מתוך תחושת שליחות כבר למעלה מ 25 שנה.

ארגון "פרי חיים" מספק מענה זמין, יעוץ, הכוונה רפואית והלכתית וסיוע מעשי לכלל הזוגות הפונים בארץ ובעולם.

שנים רבות ציפה הרב שלזינגר לפרי בטן, זמנים בהם חקר ודרש בנושא ביסודיות על בשרו, עד שזכה לחבוק תאומים משלו. בתקופה זו הגיע להחלטה משמעותית בחייו ומשמעותית עוד יותר בחייהם של זוגות רבים, החלטה שעוד תניב פירות… לעזור ולסיע, לתמוך ולהקל על זוגות המצפים לילד, ולפתור את מצוקתם במציאת פתרונות רפואיים והלכתיים למקרים שונים ומורכבים.

כך קרם עור וגידים ארגון "פרי חיים" הארגון היהודי העולמי לבנין המשפחה.

לאור קשריו הענפים והכרות אישית עם מיטב הרופאים בארץ ובחו"ל, ביסס הרב את מעמדו בקהילית הרופאים העוסקים בתחומי הפוריות, עובדה המנגישה כל מהלך טיפולי סבוך ככל אשר יהיה.

ידע מקצועי

נסיונו האישי של הרב חבר לידע עצום, נדיר בהקיפו, המורכב מהכרות רבת שנים עם למעלה מ30,000 זוגות אותם ליווה בעז"ה עד להגשמת החלום.

הרב, כיועץ רפואי מוכר משתתף בכל הכינוסים הרלוונטיים בעולם, וכן חבר באגודי הרופאים לעניני פוריות המובילים בעולם, באגודה האמריקאית SARAM, האגודה הארופאית ESHRE והאגודה הישראלית איל"ה.

מספר פעמים בשנה נוסע הרב בליווי בכירי הרופאים למרכזים רפואיים בחו"ל ע"מ לסייע  גם במרחקים לזוגות המצפים להדרכה, לחיזוק או לשאלה בכל שלב משלבי טיפולי הפוריות, בתוך כך מתעדכן בחידושים הרפואיים בכל מקום וזמן.

ההדרכה ניתנת ע"י הרב לכל אחד באשר הוא ללא הבדלי דת, גזע או מין וללא תשלום.

מסירותו של הרב אינה יודעת גבולות, בצורה אישית ודסקרטית, בנסיון להוזיל את עלויות הטיפולים והתרופות ככל אשר ניתן, ובהכוונה מלאה עפ"י רוח ההלכה ופסקי הרבנים, מלווה ותומך לעיתים כמה שנים עד… לבשורה המשמחת.בעז"ה.


 גדולי ישראל מביעים את תמיכתם בארגון "פרי חיים" ומצרפים את הסכמותיהם לעשיה ברוכה זו.

מרן הגאון ר‘ מיכל יהודה ליפקוביץ זצ"ל
מרן הגאון ר‘ פנחס שיינברג זצ"ל
מרן הגאון ר‘ אהרן לייב שטיינמן שליט"א
הגאון ר‘ שמואל הלוי ואזנר שליט"א
מרן הרשל"צ ר‘ עובדיה יוסף זצ"ל
מרו הגאון ר‘ שמואל אויערבך שליט"א


קהילית רופאי הפוריות בארץ ובעולם מעניקה אותות הצטינות  והערכה לעומד בראש ארגון "פרי חיים" -הרב משה שלזינגר שליט"א.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"