דבר הנשיא

דבר הנשיא

הרב מ. שלזינגר

להיות אבא לאלפי זוגות וסבא לעשרות אלפי נכדים זוהי חובה שהיא זכות.

מאחורי בס"ד כבר למעלה מ25 שנה של לווי ויעוץ לזוגות מעוכבי ילדים מרחבי הארץ והעולם. זוגות עם מגוון רחב של בעיות פוריות הכוללות: פריון הגבר או האשה, גנטיקה, הריון בסיכון, הפלות, בעיות רגשיות מעכבות, עקרות משנית ועוד.

שלא כשאר התחומים הרפואיים, נושא רגיש זה-הבאת ילדים וזרע של קימא ,הינו ענף רפואי בפני עצמו.

במהלך שנות היעוץ נתקלתי במקרים קלים ופשוטים ובמקרים מורכבים ומסובכים. יש שבשיחת טלפון קצרה תתברר הסיבה לעיכוב ולחסימה או בנטילת כדור מתאים תבוא הישועה, וישנם תהליכים מתמשכים המצריכים הכוונה ארוכה ותומכת, התערבות, ידע מקיף ואורך רוח.

אלו ואלו זקוקים ל"אבא" שיטול את המושכות בידיו, וישתמש בידע הרב ובנסיון האישי שלו ע"מ לנווטם. שכן בתחום עדין זה לא יספיק כדור או משחה, יש צורך אף בלווי רגיש, תומך ,חם, מבין ומעל הכל מקצועי ומעודכן בזמן אמת.

לאורך תקופת היעוץ וההכוונה יצרתי קשרים ענפים והדוקים עם טובי הרופאים בארץ ובעולם, עובדה המאפשרת לי להנגיש לציבור הפונים אלי את המידע וההכוונה הרפואית בדרך הקצרה והיעילה ביותר.

בסיעתא דשמיא זכיתי למסד פעילות ברוכה זו ולהקים את ארגון "פרי חיים".

מאז תחילת הדרך ועד היום זכיתי לראות "פירות" בעמלי, ב"ה, זוגות אשר היו על סף יאוש קבלו כאן תקוה, יד תומכת ובעז"ה גם ילד. בעיות נפתרו, משפחות התרחבו ואור חדש האיר בעיניים.

אל יאוש! קל יותר לצלוח דרך קשה יחד אל המטרה הנכספת, הוצאת אנרגיות מרובות ודמים מיותרים תרתי משמע, נחסכות ביעוץ נכון בזמן הנכון. אתם לא לבד!

שלכם
הרב משה שלזינגר
prichaim@netvision.net.il

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"