פעילויות


מתן יעוץ

יעוץ רפואי

חוסר אונים ואובדן עשתונות הינם חלק מהביטויים בהם משתמשים זוגות שמגלים קושי בנסיון להרות.

ארגון פרי חיים מעניק יעוץ מקצועי מן המעלה הראשונה, הניתן באופן אישי ע"י הרב משה שלזינגר שליט"א- יועץ מומחה לעניני פוריות בעל ידע בהיקף נדיר בתחום.

קשריו העמוקים וההדוקים עם קהילית הרופאים בארץ ובחו"ל מנוצלים היטב לטובת הזוגות הפונים ליעוץ. היעוץ עוסק הן בבעיות פריון שונות :פוריות הגבר, פוריות האישה והן במישור ההלכתי.

מיותר לציין שהליווי הינו הדוק לאורך כל הדרך ונעשה בדסקרטיות מוחלטת ללא פשרות.

לקביעת תור ליעוץ: 02-5004161

 

קבלות קהל ברחבי הארץ

כחלק מאדיאל של הנגשת וזמינות היעוץ לזוגות המצפים, עורך הרב שלזינגר קבלות קהל ברחבי הארץ במקומות שונים, אין צורך להטלטל בנסיעה מתישה עד למשרדו שבירושלים ניתן לחסוך זאת בתאום קבלת קהל עם הרב באיזור המגורים.

 

יעוץ זוגי

בן זוג חזק וקשר אמיץ ותקין הינם נקודת מפתח להצלחת טיפולים.

פעמים שמסכת הטיפולים המתישה מביאה לידי משבר בחיי הזוגיות, הכל נראה אבוד, מיאש וחסר סיכוי, יתכנו אי אלו האשמות בגרימת המצב , כעסים ואי הבנות שאינם תורמים להעלאת המורל.

שתוף פעולה בדרך למטרה הנכספת הינו צורך בסיסי המייעל את תוצאות הטיפול והשלכותיו.

בפרי חיים מבינים אותך.

יחס אישי, דאגה כנה וסטנדרטים של מקצועיות הם ה"אני מאמין" של "פרי חיים".

היעוץ ניתן ע"י צוות יועצים מומחים ומקצועיים תחת פיקוחו ובהדרכתו של הרב שלזינגר, היעוץ נערך בדסקרטיות מוחלטת ללא פשרות.

לחזרה למעלה


תמיכה ועידוד

אשה אל אחותה

קשה, מתיש, מתסכל וכמעט מיאש…

את לא לבד!

אגודת פרי חיים באה לעזרתך ומושיטה לך יד תומכת ומבינה.

לחוסן הנפשי השפעה משמעותית בהצלחת הטיפולים במשא הצפיה והתקוה ולעיתים גם בחוית הקשיים והאכזבה.

"אשה אל אחותה" פרויקט יחודי המקשר נשים שטיפולי הפוריות אצלן הם נחלת העבר ושמחות לתרום מזמנן וליבן, לסיע ולתמוך רגשית ונפשית בחברותיהן להתמודדות, קשר זה הינו דסקרטי לחלוטין ומותאם בצורה מקצועית מירבית.

יד ביד כתף אל כתף וביחד קל יותר להמשיך.

מחכות לך. 0548426915

 

חוגי תמיכה

בפרי חיים מודעים לקשיים בהם נתקלים בני הזוג המצפים לילדים, ובתחושת הבדידות המתעצמת בתקופות שונות, חגים, מאורעות מיוחדים, שמחות במשפחה המורחבת ועוד.על מנת להעניק כלים ודרכי התמודדות במצבים אלו, מארגנת "פרי חיים" חוגי תמיכה הנערכים ע"י עובדות סוציאליות ופסיכולוגים מקצועיים בהכוונת הרב שלזינגר.

כח להתמודד! 0548426915

לחזרה למעלה


פריון והלכה

כנוס רבנים מורי הוראה

הרב שלזינגר ראש כולל הלכה ומומחה רפואי עולמי בנושאי פוריות, בעל ידע תורני הלכתי מקיף, פורש את ידיעותיו הרבות בשעורים עיוניים לרבני ישראל ברחבי הארץ והעולם. במפגשים אלו מעשירים הרבנים את ידיעותיהם הכלליות ומתעדכנים בידע רפואי רב ובהנהגות מפורטות מבית מדרשם של פוסקי הדור. מורי ההוראה עומדים בקשר תמידי עם הרב ומפנים אליו בכל שאלה שעולה על שולחנם.

אתר דין

בעידן הטכנולוגי המתחדש, כאשר עולמנו הופך למעין כפר גלובלי קטן, בלחיצת מקש הנך יוצר קשר ומקבל מענה לשאלותך ופניותך.

"אתר דין"- בית ההוראה המרכזי- אתר הלכה ורטואלי הגדול בעולם, נותן מענה הלכתי לכל השאלות המופנות אליו בתחומים שונים ע"י רבנים ומו"צים ידועים. מענה לשאלות הלכתיות בנושאי פוריות נותן הרב שלזינגר ראש ארגון "פרי חיים" וראש כולל הלכה.

יש לך שאלה?

 

השגחה הלכתית

בכל בתי החולים והמעבדות בארץ העוסקים בבעיות פוריות, ישנה מערכת מסודרת של משגיחות המופעלות בהנחית הרב שלזינגר למניעת בעיות הלכתיות, המשגיחות מטעם "פרי חיים" מוכרות לאנשי צוות בית החולים, ומלוות את כל תהליכי הטיפול.

לחזרה למעלה


הדרכה והעשרה

ימי עיון לרופאים

קשר והבנה בין רופא למטופל הינו מרכיב בסיסי חשוב בתהליך הטיפול, "פרי חיים" עושה רבות בחשיפת הרופאים ליחודיותו של צבור שומרי התורה והמצוות, בכנסים מקיים הרב שלזינגר רב שיח והרצאות בנושאי ההלכה השונים ופרטיהם בתחום הפריון: גניקולוגיה, אורולוגיה ונשים, ובכך תורם להבנה והדדיות בין הרופא למטופליו.

ארוח רופאים מחו"ל

כשהסכוי להצלחה נמצא רחוק, אצל הרב שלזינגר הוא בהישג יד.

במקרה הצורך, מביא הרב שלזינגר רופאים בעלי שם העוסקים בתחום הפוריות. הרב דואג להטסתם ארצה ולשהייתם כאן למען טיפולים בזוגות הנצרכים דווקא להם.

שעורי הכשרה למדריכים

"פרי חיים" שמה לה למטרה להעשיר את ידיעותיהם של מדריכי חתנים ומדריכות כלות בתחום חשוב ובסיסי של התמודדות רפואית והלכתית בנושאי פוריות.

במרבית המקרים, הגורם הראשוני אליו יפנה הזוג במקרה שיתקל בבעיה הוא מדריך החתנים או מדריכת הכלות, זה האחרון יצטרך לתת מענה או להפנות לגורם מקצועי יותר.

השעורים עוסקים בהבטים ההלכתיים והרפואיים העוברים על זוגות הנמצאים בתהליכי פוריות:קדושת הבית, הריון ולידה ועוד.

להרשמה 0548426919 / 0548456724

לחזרה למעלה


סיוע כלכלי

קרן הלוואות "הבן יקיר"

ב"פרי חיים" מודעים לנטל הכספי הכבד הרובץ על כתפי בני הזוג ומעמידים הלוואות כספיות לרשותם בתנאי פרעון נוחים ביותר לצורך מימון טיפולי פוריות חריגים שאינם כלולים בסל הבריאות.

מוקד מידע למימוש זכויות

ב"פרי חיים" מענה אנושי המספק מידע למימוש הזכויות הרפואיות בקופות החולים למבוטחיהן. כמו כן מסיעים בהשגת אשורים שונים וצליחת תהליכי ביורקרטיה מורכבים.

קרן מענקים

רוב טיפולי הפוריות ממומנים ע"י קופות החולים, אך ישנם טיפולים שאינם מכוסים ואין באפשרות זוגות מסוימים לשאת באופן עצמאי בנטל הכספי.למענם הקימה "פרי חיים" קרן מענקים ע"מ להקל מעליהם ולסייע.

לחזרה למעלה

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"