קבלת קהל הרב משה שלזינגר

מלבד קבלת הקהל שהרב שלזינגר, נשיא ארגון "פרי חיים" מבצע בביתו בירושלים באופן יומי, מתבצעות קבלות קהל במספר מוקדים בארץ ולרוב מתבצע בסניפי קופת החולים מכבי:

אחת לשבוע הרב נמצא בבני ברק, מידי מספר חודשים נערכת קבלת קהל בדרום הארץ (בנתיבות או באשדוד) וכן בצפון הארץ (בחדרה).

בעקבות הביקוש הגדול לייעוץ עם הרב, נראה כי בעתיד הנראה לעין יערכו יותר קבלות קהל באזור הדרום והצפון מלבד ירושלים ויש להתעדכן בנוגע למועדי קבלת הקהל.

יש לזכור כי קבלת הקהל אינה הרצאה, אלא יעוץ רפואי פרטני לזוגות שנמצאים בהליך של טיפולי פוריות. כל זוג נפגש עם הרב למשך 20 דקות ומקבל יעוץ והכוונה – איזה  טיפול כדאי לעשות, לאיזה רופא כדאי ללכת ועוד, בהתאם לנסיבות ולמצב הקיים בחומר הרפואי של כל זוג.

מעבר לייעוץ הרב שלזינגר מעניק לזוגות תמיכה ועידוד, כך שהם יוצאים מהפגישה עם ראש מורם, מלאים באמונה ותקווה חדשה להמשך הדרך עד לילד הנכסף.

תמונות מקבלת הקהל האחרונה בנתיבות:

הרב שלזינגר בנתיבות

הרב שלזינגר בנתיבות

קבלת קהל בנתיבות

קבלת קהל בנתיבות

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"