אות הנשיא לרב משה שלזינגר

בטקס מרשים אשר נערך בבית הנשיא בירושלים, קיבל הרב משה שלזינגר, יו”ר ארגון “פריי חיים” את אות הנשיא למתנדב לשנת 2015 על פועלו רב השנים של סיוע בכניסה להריון לזוגות חשוכי ילדים תוך מתן סיוע וליווי לאורך תקופת טיפולי הפוריות. האות הוענק לרב שלזינגר על נשיא המדינה מר ראובן ריבלין ויו”ר ועדת ‘אות הנשיא’ מר דן מרידור.
בטקס נאמר כי האות מוענק לרב משה שלזינגר אשר עוסק למעלה משלושים שנה ללא כל תמורה כספית, בעזרה, סיוע וייעוץ רפואי לזוגות המצפים במשך זמן רב לפרי בטן. הרב מייעץ למאות זוגות יהודים בכל שנה בכל העולם, ובמהלך השנים סייע כבר ל למעלה מ-30 אלף זוגות אשר זכו להיכנס להריון ולהיות הורים, לא פעם לאחר אבחנות פסימיות של הרופאים. רבים מאותם זוגות רואים בילדיהם כנכדיו של הרב שלזינגר.
בטקס השתתפו רופאים ומומחים רבים בתחום טיפולי הפוריות בישראל אשר כיבדו את הרב בקבלת הפרס. הפרופסור שלמה משיח, מומחה לפריון בבית החולים ‘אסותא’ בתל אביב, אמר כי "הרב שלזינגר ידע לאבחן את בעיית הפוריות של הזוג ולהכווין את הזוג ללכת לרופאים המתאימים והמומחים תוך כדי מתן ליווי לאורך כל הדרך עד הפרי המיוחל – הילד”.
פרופסור דוד לברן הוסיף כי “יחד עם הרב זכינו לסייע לזוגות רבים אשר לא הצליחו להביא ילדים. אני עוזר להם בפן הרפואי והרב שלזינגר מסייע בפן הרוחני והתמיכה הנפשית. לא ניתן לספור את מספר הילדים שנולדו כתוצאה מהעזרה המבורכת שלו כי הם רבים מאוד. זו באמת עבודת קודש”
את ארגון “פרי חיים” המסייע בייעוץ ובהכוונה של טיפולי פוריות

טיפולי פוריות
לזוגות ללא ילדים הקים הרב שלזינגר לפני כ-30 שנה, ולנוכח פעילותו הפך למעשה לארגון היהודי הגדול לבניין משפחה. את הייעוץ מעניק הרב שלזינגר ללא תמורה לכלל הפונים בארץ ובעולם, מכל העדות והחוגים בעם ישראל.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress Themes
Premium WordPress Themes
Web Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"