אחוזי הצלחה של הפריה חוץ גופית

התפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות הביאה לכך שזוגות רבים אשר לא מצליחים להיכנס להריון באופן טבעי יכולים לעשות זאת באמצעות הפריה חוץ גופית (IVF). הפריה זו היא למעשה תהליך הפריה של ביצית וזרע בתנאי מעבדה, כאשר לאחר מכן מוחדר העובר לתוך רחם האישה ומשם מתקיים הריון רגיל. תהליך ההפריה החוץ גופית הוא נפוץ מאד בכל העולם ומיליוני תינוקות בכל העולם נולדו כך.

בשנים האחרונות, מכיוון שגיל הילודה עלה ונשים מתחילות לנסות להיכנס להריון רק בגילאים 32 ומעלה, וזהו גיל שרמת הפוריות שלהם מתחילה לרדת, הן נזקקות לטיפולי פוריות והפריה חוץ גופית על מנת להיכנס להריון. אך לא תמיד מי שמנסה להיכנס להריון גם מצליחה, הפריה חוץ גופית זהו פתרון טוב אך לא תמיד הוא עוזר וסיכויי ההצלחה בהפריה כזו הם לא מוחלטים.
חשוב לזכור, טיפולי פוריות זהו דבר אישי ואינדיבידואלי לחלוטין, ועל כן לכל אחד ישנם סיכויי הצלחה שונים להצליח בטיפול מסוים. גם במקרה של הפריה חוץ גופית אחוזי ההצלחה משתנים בין כל זוג לזוג בהתאם לסיבת אי הפוריות וכמובן לגיל האישה.
לפי מחקרים שנעשו נמצא כי אחוזי ההצלחה של מחזור אחד של הפריה חוץ גופית (IVF) הם באזור עשרים וחמישה אחוז.
לפני שקופצים ישר לאחוזים חשוב מאד לזכור כי לכל זוג יש את הסטטיסטיקה שלו ורק עליה הוא צריך להסתכל.
אם אתם חושבים לבצע הפריה חוץ גופית אך אינכם יודעים אם זה מה שנכון לכם או שסתם אתם רוצים לקבל תמיכה וייעוץ, פנוי עוד היום אל הרב משה שלזינגר ותוכלו לקבל עזרה וייעוץ אישי

Web Design Mymensingh
Web Design Mymensingh
Premium WordPress ThemesWeb Development
Web Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"