כמה עולים טיפולי פוריות

בכל שנה זוגות רבים אשר רוצים להביא ילד לעולם מחליטים לעבור טיפולי פוריות. הסיבות המרכזיות לכך הן עליית הגיל בו זוגות מתחתנים ומחליטים להיכנס להריון, שכן לאחר גיל מסוים הפריון של אשה יורד ואיתו הסיכוי להכנס להריון, ומקביל השיפור ביעילות טיפולי הפוריות.

רשויות הבריאות מאשרות ואף מממנות טיפולי הפריה לזוגות רבים שלא הצליחו להביא ילד לעולם באופן טבעי והסיכוי שלהם לזכות בפרי בטן הוא באמצעות טיפולים.

 מי זכאי לטיפולים?

אך אותם טיפולים אינם דבר זול. טיפולי פוריות יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים והמדינה לא יכולה לממן כל אחד. על פי החוק במדינת ישראל בני זוג זכאים לקבל טיפולי פוריות חינם לילד ראשון ושני במסגרת סל הבריאות בבתי החולים הציבוריים בישראל.

בנוסף לטיפולים הניתנים בבתי החולים, קיימת גם אפשרות ללכת גם ולמקומות פרטיים, כאשר תהליך המימון נעשה בהתאם לביטוח הרפואי בקופת החולים. אפשרות זו מקנה יתרון שכן קיימת פחות המתנה, אך יש לזכור שבטיפולים אלו כרוכה גם השתתפות עצמית.

חשוב להדגיש שמעבר להשתתפות הכספית, מכיוון שמדובר בסדרת טיפולים ולא בטיפול חד פעמי, יש לבדוק את אחוזי ההצלחה של המקום בו הם בוחרים להיות מטופלים.

כמו שקיימת הדרך הקצרה ביותר אך גם היקרה ביותר והיא לשכור את שירותיו של רופא ציבורי באופן פרטי ולשלם על הטיפולים הרבה יותר כסף אך גם לקבל מענה ישיר ומהיר. אך דבר זה יכול להגיע לסכומי של עשרות אלפי שקלים לטיפול.

טיפולים שלא בסל

יש לזכור כי יש פעמים שבהם זוג צריך לעבור טיפולי פוריות באמצעות תרופות אשר אינן כלולות בסל בריאות, דבר המייקר באופן משמעותי את הטיפולים.

בארגון "פרי חיים" מודעים לבעיות הכלכליות שיש לבני זוג הנמצאים בטיפולי פוריות ונותנים מגוון פתרונות מימון:

מתן הלוואות, הסבר על זכויות רפואיות בקופות החולים, סיוע בהשגת אישורים ועוד.

זוגות רבים כבר נעזרו ב"פרי חיים" לצורך מימון טיפולי הפוריות וקיבלו עזרה והכוונה לאורך כל הדרך.

לקבלת ייעוץ ועזרה כלכלית צרו קשר עוד היום

 

Web Design MymensinghPremium WordPress Themes
Premium WordPress Themes
Web Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"