רופא מומלץ לפוריות

בישראל ישנם לא מעט רופאים מומחים לפריון וילודה שמטפלים בזוגות רבים במטרה לעזור להם להיכנס להריון ולהביא ילד לעולם. זה נכון שכל רופא פוריות מומחה לכל סוגי ההפריות אך עדיין לכל רופא ישנם תחומים בהם הוא חזק יותר וכאלה בהם הוא חזק פחות וחשוב למצוא את הרופא שהכי מתאים. אך כיצד יודעים לאיזה רופא מומלץ לפוריות כדאי ללכת?

הדבר החשוב ביותר כאשר ניגשים לבצע טיפולי פוריות הוא לזהות את הבעיה בגינה בני הזוג לא מצליחים להיכנס להריון ולהתאים לה את הרופא שמתמחה בטיפול זה. כאמור לעיל, לכל רופא יש תחום מסוים בפריון בו הוא מתמחה ועל כן ההתאמה בין הבעיה לבין הרופא היא קריטית.

לכן, יש צורך באדם אשר מכיר את כל הרופאים המומלצים לפוריות בארץ אשר יודע מהן יתרונותיו וחסרונותיו של כל רופא ויודע לשדך בין בני הזוג לבין הרופא שהכי יכול לעזור להם להכנס להריון.

לצורך הדוגמא – כמו שאם בן אדם כלשהו צריך לבצע ניתוח הרמת עפעפיים, אזי הוא ילך לרופא המתמחה בכירורגיה פלסטית של העין ולא ילך לאופטומטריסט. אמנם שניהם עוסקים בעיניים אך כל אחד מתמקד בתחום אחר, ולכן בחירה נכונה של רופא מטפל יכולה להיות משמעותית וקריטית כאן

הרב שלזינגר, עם ניסיון של מעל 30 שנה בתחום, מכיר את כל רופאי הפוריות בארץ באופן אישי ועוזר לזוגות רבים לזכות בפרי בטן ולהיקלט להריון. לאחר פגישה עם הרב, והתבוננות בבעיה הוא ימליץ על רופא הפוריות שהכי יתאים להם תוך התחשבות באזור הגיאוגרפי, קופת החולים בה חברים בני הזוג, מצב אקונומי ומעל הכול רמת המקצועיות של הרופא.

קרו כבר מקרים בעבר שבני זוג הלכו לרופא פריון שלא טיפל נכון בבעיה שלהם ולכן ההפריה לא צלחה, או גרוע מכך נגרם נזק בלתי הפיך. לכן, בחירה ברופא נכון תחסוך לבני הזוג זמן וכסף ולא מעט פעמים גם מפחי נפש. ייעוץ עם מומחה כדי לבחור רופא מומלץ לפוריות זה תמיד דבר טוב שכדאי לעשות למען הביטחון והשקט הנפשי שלכם.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"