"אפילו חרב חדה מונחת על צווארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים"

לפני שלוש שנים הגיעו אל הרב שלזינגר לפגישה בני זוג עם מבט כבוי בעיניים שכבר אותת על איבוד התקווה וויתור על החלום הגדול- "כבר המון זמן שאנחנו מנסים להיכנס להיריון אך ללא כל הצלחה, כל טיפול פוריות אותו ניסינו לא צלח ואנחנו כבר מיואשים". הם שמעו מחברים על הידע הנרחב של הרב שליזנגר בתחום הפוריות ועל הליווי וההכוונה שהוא מעניק לאורך הטיפולים וביקשו את עזרתו.

הרב מיד הסכים והחל ללוות את בני הזוג במהלך הטיפולים- מנסים ומנסים אך עדיין שום דבר לא צולח. הזמן עובר והייאוש גובר, אפילו הרופאים אמרו שכבר אבדו כל הסיכויים להכנס להריון, והזוג מחליט ללכת על טיפולים מסוכנים בתור הזדמנות אחרונה.

הרב שלזינגר לא מוותר להם, קורא להם להתעודד ולא להרים ידיים ושולח אותם לטיפול מיוחד שכמעט ולא עושים אותו.

לאחר הטיפול התקבלה הבשורה! הטיפול הצליח ויש הריון!.

9 חודשים לאחר מכן, מקבל הרב שלזינגר הזמנה להיות הסנדק בברית המילה של בנם של הזוג.

"זו הייתה ברית מילה מרגשת במיוחד", אומר הרב שלזינגר, "הייתי כבר בהרבה מאד בריתות אבל התרגשות ועוצמות כמו שהיו שם לא חוויתי מעולם. מעבר להתרגשות אצל ההורים, יכולת לראות את האושר העצום אצל הסבים והסבתות אשר בשבילם זהו נכד ראשון. אני תמיד אומר לכל זוג שאני נפגש איתו שהדבר הכי חשוב הוא לא להתייאש, תמיד לקוות ולהאמין ובעזרת השם הטיפולים יצליחו.״

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development
Web Development

רפואה, הלכה ופסיכולוגיה

יוני 22, 2015
על הרב שלזינגר, אשר קיבל את אות הנשיא לשנת תשע"ה, נעשתה כתבה באתר האינטרנט וואלה! המסקרת את פועלו במהלך השנים. לצפייה בכתבה לחצו כאן

אות הנשיא לרב שלזינגר

יוני 22, 2015
הרב שלזינגר קיבל את אות הנשיא להתנדבות לשנת תשע"ה.  "התרגשתי מכך שגם הציבור הכללי מכיר בחשיבות, מבין עד כמה זה עוזר וכמה זה חשוב לעודד את הקושי שעוברים הזוגות" אומר הרב  "מי שלא חווה את זה, לעולם לא יוכל להבין את זה. לפעמים הבעיה היא לא רק של הזוג, אלא גם הסביבה כולה, המשפחה והחברים. אתה צריך לדעת איך לכוון זוג גם בכיוון הזה". החלום שלי הוא שבכל בית יהודי יהיה ילד יהודי, והרבה ילדים יהודים"